Kurs online programu HELP Rady Europy w przedmiocie bioetyk

opublikowano: 15.09.2020 obowiązuje do: 25.09.2020 Radcowie prawni

Szanowni Państwo,

w porozumieniu z Wiceprezesem KRRP Panem Michałem Korwek oraz Przewodniczącą Komisji Praw Człowieka KRRP Panią Magdaleną Witkowską, mam przyjemność przekazać informację o otwarciu zapisów na kurs programu HELP Rady Europy w przedmiocie bioetyki dla radczyń i radców prawnych.

Kurs jest bezpłatny i realizowany będzie online przez ok. 2-3 miesiące w języku polskim (z wyjątkiem spotkania inaugurującego kurs online 25.09.2020 r., które odbędzie się w języku angielskim). Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy trwają do 18.09.2020 r. godz. 12.00. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału w kursie oraz przesłania swojego zgłoszenia znajdują się w załączeniu oraz na stronie internetowej Krajowej Izby Radców Prawnych pod linkiem: https://kirp.pl/zapraszamy-radcow-prawnych-do-przesylania-zgloszen-na-kurs-online-programu-help-rady-europy-nt-bioetyki/

Jednocześnie informujemy, że w kursie może wziąć udział 15 radców prawnych - na kurs zostanie przyjęta każda pierwsza osoba, która zgłosi się jako pierwsza z danej okręgowej izby radców prawnych, wedle kolejności zgłaszania się uczestników z danych oirp aż do osiągnięcia liczby 15 uczestników z 15 różnych oirp, którzy jako pierwsi przesłali swoje zgłoszenia z tych oirp. Celem takiej formy wyłaniania uczestników jest umożliwienie dalszego rozpowszechniania wiedzy zdobytej podczas kursu przez uczestników w różnych oirp.

Inne aktualności z działu Radcowie prawni

XVII Ogólnopolski Rajd Bieszczadzki Radców Prawnych- 7 do 11 października 2020 r.

15 września 2020

Szczegóły w wiadomości więcej

Szkolenia e-learningowe

16 lipiec 2020

Szczegóły w wiadomości więcej

Nowoczesna platforma szkoleniowa

16 lipiec 2020

Szczegóły w wiadomości więcej