Zaproszenie na wydarzenie ARWiPS

opublikowano: 22.12.2020 obowiązuje do: 22.04.2021 Radcowie prawni

Szanowni Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa Izby – radców prawnych i aplikantów – do udziału w wyjątkowej w skali kraju Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS), która odbędzie się w kwietniu 2021.

Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej to solidna dawka czysto praktycznej wiedzy, której nie uczy się na studiach czy w toku aplikacji prawniczych. Program adresowany jest tym samym do osób chcących podnieść swoje kompetencje i poczuć się pewniej na sali rozpraw.

Charakter kursów jest zróżnicowany, obejmuje bowiem części wykładowe, zajęcia praktyczne w małych grupach, weryfikację uzyskanej wiedzy w większych grupach, a także indywidualną pracę nad głosem z prowadzącą Moduł Wymowa Sądowa. Kontakt przypominający spotkanie twarzą w twarz umożliwią wyodrębnione na platformie e-learningowej pokoje.
Spełnienie warunków udziału w Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej gwarantuje otrzymanie oficjalnego dyplomu uczestnictwa certyfikującego udział w programie i określającego liczbę odbytych godzin zajęć.

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Dokumenty do pobrania

Inne aktualności z działu Radcowie prawni

Zaproszenie na konferencję "O kształceniu prawników - diagnoza i wyzwania" – 27.01.2021

20 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

IT /AI Winter Law School

19 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Kurs prawniczego języka niemieckiego dla radców prawnych i aplikantów radcowskich

14 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Szkolenie ON-LINE 03.02.2021 r godzina 15:00-18:00

14 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Warsztaty językowe

11 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej