Fit konferencje dedykowane członkom OIRP w Opolu – zadbaj o swoje zdrowie

opublikowano: 13.01.2021 obowiązuje do: 18.02.2021 Wszyscy

Koleżanki i Koledzy,

W ramach działań na rzecz promowania zdrowego stylu życia oraz edukowania w zakresie sposobów pokonania chorób cywilizacyjnych, korzystania ze zdobyczy nowoczesnej medycyny, fizjoterapii i dietetyki, zapraszamy do wzięcia udziału w Akademii Treningu Personalnego dedykowanej członkom OIRP w Opolu, tj. cyklu 3 fit konferencji online organizowanych na platformie ZOOM i prowadzonych przez trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem - Pana Karola Klimczyka, absolwenta AWF-u w Katowicach na kierunkach Wychowanie Fizyczne i Odnowa Biologiczna, fizjoterapeutę i dietetyka, które odbędą się w czwartki 21 stycznia, 4 lutego i 18 lutego br. w godzinach 19:30 - 21:30.
Udział w tych zajęciach jest nieodpłatny i nie wymaga zapisów - przed każdym spotkaniem zostanie Państwu wysłany na adres poczty elektronicznej otwarty link na platformie ZOOM.

Można uczestniczyć wedle wyboru i zainteresowania w całości bądź w danym module zajęć, choć oczywiście zachęcamy do udziału w całym cyklu, bowiem koncepcja Akademii zakłada szereg korzyści dla uczestników, w tym zdobycie wiedzy z zakresu suplementacji i dietetyki, wad postawy, stresu i jego wpływu na organizm, treningu domowego oraz medycznego, co pozwoli lepiej zadbać o swoje zdrowie, poprawnie komponować zdrowe posiłki, niwelować oznaki
zmęczenia oraz bólu, jak też samodzielnie trenować w zaciszu domowym z jak największym pożytkiem dla organizmu. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostęp do komputera z połączeniem internetowym, natomiast do aktywnego udziału wymagane jest posiadanie podstawowego sprzętu sportowego (strój sportowy, mata do ćwiczeń, roller - wałek duoball, wałek duży, guma do ćwiczeń - theraband) oraz brak przeciwwskazań do podjęcia ćwiczeń. Przy czym, aktywny udział nie oznacza widoku na ćwiczących uczestników dla pozostałych osób biorących udział w zajęciach (obraz będzie skierowany na salę z trenerem). Ponadto, komfort i atrakcyjność zajęć zwiększa możliwość zadawania pytań prowadzącemu w trakcie spotkań.

Ścieżka dostępu (link) do spotkań na platformie ZOOM z przedstawieniem tematu danego szkolenia będą Państwu wysyłane bliżej terminu zajęć.      

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku,

Komisja Profilaktyki i Promocji Zdrowia OIRP w Opolu

Inne aktualności z działu Wszyscy

Zaproszenie AEA-EAL do udziału w webinarium

22 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Fit konferencje dedykowane członkom OIRP w Opolu – zadbaj o swoje zdrowie

13 stycznia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie do zapoznania się z ofertą studiów na UJ

14 grudnia 2020

Szczegóły w wiadomości więcej

Kurs online programu HELP Rady Europy "Wymiar sprawiedliwości przyjazny dzieciom"

1 grudnia 2020

Szczegóły w wiadomości więcej

Album działalności zagranicznej KRRP i OIRP na zakończenie X kadencji

10 listopad 2020

Szczegóły w wiadomości więcej