Zaproszenie ForUM: DE JURE! - link do rejestracji

opublikowano: 11.03.2021 obowiązuje do: 11.04.2021 Wszyscy

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Ukraina i Instytutu Praw Migrantów pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji prawniczej na temat migrantów w Polsce – ForUM: De Jure.  Będzie to już czwarta edycja wydarzenia, tym razem w całości poświęcona dyskusji i prezentacji dobrych praktyk w zakresie prawa konstytucyjnego, prawa pracy oraz legalizacji pobytu skierowanych do cudzoziemców.  Konferencja jest planowana na 18 marca b.r. i odbędzie się w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy online.  Udział w konferencji jest darmowy! Aby zostać uczestnikiem i posłuchać o ważnych tematach migracyjnych, należy wypełnić formularz rejestracyjny https://tiny.pl/rjsq8 do 15 marca 2021. Dzień przed wydarzeniem dostaną Państwo linka do spotkania. O wydarzeniu:

Fundacja Ukraina działająca m.in. na rzecz praw i wolności człowieka w kontekście polityki migracyjnej co roku organizuje konferencję ForUM, mającą na celu ustalenie sposobów rozwiązania problemów migrantów związanych z ich funkcjonowaniem  migrantów w środowisku lokalnym, usprawnieniem procesu legalizacji pobytu oraz zatrudnienia. 

Poprzednie edycje: https://fundacjaukraina.eu/forum/ 

W załączniku również przesyłamy zaproszenie, szczegółowy opis wydarzenia oraz agendę Serdecznie zapraszamy do zapisów i do zobaczenia na ForUM: DE JURE!

Dokumenty do pobraniaGaleria

Inne aktualności z działu Wszyscy

Zaproszenie - Konferencja online w środę 12.05.2021 r. o godz. 13.00 CEST "Niezależność prawni

7 maj 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie do udziału w badaniu dotyczącym mechanizmów podejmowania decyzji sądowych

28 kwietnia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Akademia Równości

26 kwietnia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Aktualności

21 kwietnia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie Ogólnopolskiej Motoryzacyjnej Rady Technicznej do współpracy w zakresie rozliczania

19 marzec 2021

Szczegóły w wiadomości więcej