Zaproszenie na szkolenia

opublikowano: 12.03.2021 obowiązuje do: 12.04.2021 Wszyscy

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa izby i aplikantów do udziału w dwóch intensywnych i certyfikowanych weekendowych szkoleniach (weekendowy format umożliwia uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy! prowadzone jest przez native speakera/badacza prawa z USA (absolwenta George Mason University) i ma ściśle praktyczny charakter. Uczestnicy nauczą się jak sporządzać anglojęzyczne dokumenty prawne (pisma procesowe i nieprocesowe oraz
umowy) oraz opanują narzędzia i techniki niezbędne do precyzyjnego posługiwania się prawniczym językiem angielskim. Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 3 marca (299 PLN).

2. Szkolenie Academic Research in English Made Painless! prowadzone jest przez dwóch native speakerów z USA, profesjonalną nauczycielkę języka angielskiego oraz absolwenta George Mason University i adresowane jest do tych prawników, którzy realizują się także w sferze naukowej.
Skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu prowadzenia badań, opanować akademicki język angielski, a także rozwinąć swoje słownictwo związane z argumentacją i konstruowaniem dowodów. Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 10 marca (259 PLN).

Dotychczasowi uczestnicy naszych szkoleń bardzo je sobie chwalili.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o obu kursach wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób. Polecamy aplikować już dziś, ponieważ jak wskazano powyżej opłata early bird (zniżkowa) wynosi dla Państwa odpowiednio 299 PLN i 259 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org) po więcej informacji o naszej organizacji. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniach.

W załączniku przesyłam oficjalną ofertę szkoleń (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców), w której znajdą Państwo szczegółowe informacje o obu szkoleniach. Na życzenie, jesteśmy w stanie także przygotować oferty specjalnie dostosowane tylko do Państwa potrzeb (np. cykliczne szkolenia dla mniejszych grup – tzw. grup warsztatowych) oraz szkolenia ze światowej klasy prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych – absolwentami takich uczelni jak Harvard, Princeton, Oxford czy George Mason University i innych.

Inne aktualności z działu Wszyscy

Zaproszenie Ogólnopolskiej Motoryzacyjnej Rady Technicznej do współpracy w zakresie rozliczania

19 marzec 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie na 7 Forum Prawa Mediów Elektronicznych 12-14 kwietnia 2021 r.

19 marzec 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zarządzenie Prezesa i Dyrektora Sądu Rejonowego w Opolu ws procedur dot. funkcjonowania Sądu

17 marzec 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie na szkolenia

12 marzec 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie ForUM: DE JURE! - link do rejestracji

11 marzec 2021

Szczegóły w wiadomości więcej