Nieodpłatna Pomoc Prawna 2022

opublikowano: 08.11.2021 obowiązuje do: 31.12.2022 Radcowie prawni

Zapraszamy do wysyłania deklaracji udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2022 roku w powiatach: brzeskim, głubczyckim, kędzierzyńsko-kozielskim, kluczborskim, krapkowickim, namysłowskim, nyskim, oleskim, opolskim, prudnickim, strzeleckim, częstochowskim, kłobuckim, lublinieckim, myszkowskim, pajęczańskim oraz w miastach: Opolu i Częstochowie. Szczegóły w załączeniu.

Informujemy, że tym roku zgłoszeń można dokonywać  tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu OIRP24:https://oirp24.opole.pl

Po wypełnieniu i wysłaniu przez Państwa deklaracji w programie, kopia tych deklaracji zostanie przesłany na Państwa i nasz adres e-mail. Dlatego prosimy nie przesyłać ponownie deklaracji do OIRP w Opolu. Jednocześnie prosimy przesyłać wszystkie deklaracje w jednej wiadomości e-mail. Po wypełnieniu pierwszej części deklaracji proszę wpisać powiat/miasto i jeśli składają Państwo deklaracje do kilku  powiatów, proszę kliknąć przycisk „dodaj miejsce +” i uaktywnić przycisk „wyślij deklaracje” dopiero po dodaniu wszystkich powiatów/miast. Wszystkie deklaracje zostaną wysłane w jednej wiadomości e-mail do Państwa i do OIRP w Opolu.

Weryfikacji informacji o stanie konta składkowego i wypełnienia obowiązku szkoleniowego w cyklu szkoleniowym 2018-2020 prosimy dokonywać również w systemie OIRP24.

Inne aktualności z działu Radcowie prawni

Informacja o terminie losowania

1 grudnia 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Pomoc z Fundacji Radców Prawnych

30 listopad 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

II Międzynarodowe Forum Radców Prawnych

23 listopad 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Nieodpłatna Pomoc Prawna 2022

8 listopad 2021

Szczegóły w wiadomości więcej

Zaproszenie do współpracy w charakterze mediatorów

20 października 2021

Szczegóły w wiadomości więcej