Bezpłatne 80-godzinne szkolenie przygotowujące do walidacji kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych".

opublikowano: 2 sie 2022 obowiązuje do: 10 wrz 2022
Wszyscy

Konfederacja Lewiatan organizuje 80-godzinne, bezpłatne szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej, psychologii konfliktu, negocjacji i mediacji dla osób z województwa opolskiego, które nie są mediatorami, ale które chciałyby nabyć kompetencje prowadzenia mediacji cywilnych.

Szkolenie odbędzie się w formule stacjonarnej (dwa trzydniowe zjazdy w Łodzi (9-11 i 16-18 września 2022) i online za pośrednictwem platformy Zoom (dwa dwudniowe zjazdy w dniach 8-9 i 15-16 października 2022).

Szkolenie zakończy się walidacją (egzaminem) kwalifikacji "Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych (walidacja dla uczestników szkolenia również jest bezpłatna).

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc dla osób z woj. opolskiego, a zatem zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o szkoleniu osobom, które mogłyby być nim zainteresowane.

Wszelkie informacje dot. rekrutacji i warunków uczestnictwa znajdują się pod linkiem - https://tiny.pl/93s7s

Szkolenie i walidacja realizowane są w ramach projektu "Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne".