Szkolenia Fundacji Center For American Studies

opublikowano: 19 sie 2022 obowiązuje do: 31 paź 2022
Wszyscy

W imieniu Fundacji Center For American Studies zaproszamy radców prawnych i aplikantów radcowskich z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu do udziału w “Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej” oraz kursie Contract Drafting in Englishz prawnikiem ze Stanów Zjednoczonych z 38-letnim doświadczeniem – Markiem Cohenem. 

Oba szkolenia odbywają się w formacie weekendowym na platformie Zoom, co pozwala łatwo połączyć udział w nich z pracą. 

1. “Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej” (dwa weekendy: 21-23 października i 28-30 października).

·  Cel szkolenia: rozwinięcie wszystkich tych kompetencji, które potrzebne są praktykującym prawnikom w kontekście procesowym: od konstruowania argumentacji oraz przesłuchiwania świadków i biegłych, aż po wygłaszanie mowy końcowej. 

·  Cztery energiczne prowadzące: (1) dr Ewa Habzda-Siwek (prawniczka, psycholog sądowy), (2) dr Hanna Wiczanowska (prawniczka, ekspertka z zakresu perswazji dla prawników), (3) dr Jagoda Dzida (prawniczka, pracowniczka Laboratorium Kryminalistyki), (4) mgr Katarzyna Bruzzanese (trenerka głosu i aktorka mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z prawnikami).

·  Termin rejestracji z niemal 30% rabatem: 15 października 2022 roku (cena z rabatem to jedynie 499 PLN. Link do e-płatności: https://buy.stripe.com/7sIdTo8Mc51u1gYaGd)

·  Link do pełnego opisu szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/2iTIaf1Rm

2. Szkolenie weekendowe Contract Drafting in English (piątek - sobota 14-15 października).

·  Cel szkolenia: Uczestnicy nauczą się na realnych przykładach metody ograniczania kłopotliwego żargonu prawniczego w umowach przy użyciu tzw. plain legal English (“prostego prawniczego języka angielskiego”) oraz dowiedzá się, jak skrócić umowy i uczynić je bardziej zrozumiałymi przy użyciu hiperłączy, harmonogramów i załączników wizualnych.

·  Prowadzący: Mark Cohen, J.D., LL.M. jest praktykującym w Boulder (Kolorado) prawnikiem z 38-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w sporządzaniu umów i reprezentacji spółek w toku sporów handlowych. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu sporządzania umów i używania tzw. plain legal English.

·  Termin rejestracji z niemal 20% rabatem: 3 października 2022 roku (cena z rabatem to jedynie 479 PLN. Link do e-płatności: https://buy.stripe.com/cN2g1wd2s0Le4tadSi)

·  Link do pełnego opisu szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/1WwldNfta

W razie problemów z rejestracją uprzejmie prosimy członków Izby o kontakt mailowy: office@cfasofficial.com


Inne aktualności z działu Wszyscy

Reprezentacja strony w postępowaniu mediacyjnym

26 wrz 2022
Szkolenia Pozostałe

Oferta kursów i warsztatów z prawniczego języka ANGIELSKIEGO

13 wrz 2022
Szkolenia Pozostałe

Szkolenie w formie hybrydowej Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych

29 sie 2022
Szkolenia Pozostałe