Oferty pracy

Kancelaria LWB Lengiewicz Wrońska i Wspólnicy od 8 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku usług realizującym pomoc konsumentom w sprawach przeciwko instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do współpracy|

OFERTA JEST SKIEROWANA DO RADCÓW PRAWNYCH EMERYTÓW LUB RENCISTÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         analiza zgłoszonych przez konsumentów spraw dotyczących polisolokat oraz kredytów frankowych

·         kontakt telefoniczny z konsumentami

·         udzielanie konsumentom informacji w zakresie zawieranych umów

CZEGO OCZEKUJEMY:

·         samodzielnego działania w zakresie wykonywanych zadań

·         umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

·         zaangażowania

·         komunikatywności

·         osoba zainteresowana nie musi wykonywać zawodu;

·         mile widziane osoby mające doświadczenie w prowadzeniu spraw „frankowych”

OFERUJEMY:

·         elastyczny czas pracy, preferowane godziny 16:00-20:00

·         możliwość pracy zdalnej

·         indywidualnie uzgadniany system wynagradzania

·         zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

W CV prosimy zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie LWB Lengiewicz Wrońska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza s.c. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie : Pani Patrycja Monasterska

Adres na jaki należy kierować CV: p.monasterska@lwb.com.pl

Nr telefonu: 22 826 30 33