Kongres Ochrony Danych i Nowych Technologii 28 stycznia 2026 r.

opublikowano: 15 sty 2026 obowiązuje do: 31 sty 2026
Wszyscy

Rozpoczęła się rejestracja na Kongres Ochrony Danych i Nowych Technologii!!! Krajowa Izba Radców Prawnych wspólnie z Urząd Ochrony Danych Osobowych zapraszają do udziału w kongresie, który odbędzie się w Jubileuszowym, 20. Europejskim Dniu Ochrony Danych Osobowych.

- 28 stycznia 2026 r.

- Muzeum Historii Polski, Warszawa

- godz. 10.00–19.30

- Rejestracja: https://wydarzenia.uodo.gov.pl/?r=Kongres_Ochrony_Danych_i_Nowych_Technologii&fbclid=IwY2xjawPUkstleHRuA2FlbQIxMABicmlkETB4azQ0SGY5OFRzSkJVMnZvc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHtMaxrNfZUA2O4uezKdJWYtEwCyJlzfsqp4dxSoIEd_m3kjgUiR1lqW0fLsl_aem_iDAooEKL0iTEvvpQKqUfhA

🔝Kongres to jedno z najważniejszych wydarzeń eksperckich poświęconych ochronie danych osobowych i nowym technologiom. Kongres zgromadzi wybitnych przedstawicieli świata prawa, administracji, nauki i technologii, którzy podejmą dyskusję m.in. o:

☑️przyszłości RODO po dekadzie stosowania,

☑️regulacjach sztucznej inteligencji (UE, USA, Chiny),

☑️cyberbezpieczeństwie i cyberprzestępczości,

☑️deepfake’ach jako zagrożeniu systemowym,

☑️ochronie małoletnich w środowisku cyfrowym,

☑️nowych technologiach w zatrudnieniu, medycynie i sektorze publicznym,

☑️data governance i innowacyjności.

Podczas Kongresu odbędzie się także uroczystość wręczenia Nagrody im. Michała Serzyckiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie UODO w zakładce poświęconej Kongresowi:

https://uodo.gov.pl/pl/p/kongres

Rejestracja: https://wydarzenia.uodo.gov.pl/?r=Kongres_Ochrony_Danych_i_Nowych_Technologii&fbclid=IwY2xjawPUkstleHRuA2FlbQIxMABicmlkETB4azQ0SGY5OFRzSkJVMnZvc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHtMaxrNfZUA2O4uezKdJWYtEwCyJlzfsqp4dxSoIEd_m3kjgUiR1lqW0fLsl_aem_iDAooEKL0iTEvvpQKqUfhA

Zapraszamy radców prawnych, prawników, IOD, ekspertów IT oraz wszystkich zainteresowanych wyzwaniami ochrony danych i nowych technologii.

Nie może Cię zabraknąć w dniu, który w całej Europie poświęcony jest ochronie danych osobowych.

#kongresochronydanych #nowetechnologie #europejskidzieńochronydanych #rodo #ai #cyberbezpieczeństwo #ochronadanych #radcowierawni #KIRP #UODO

 

Komunikat na stronę www

Rozpoczęła się rejestracja na Kongres Ochrony Danych i Nowych Technologii

Krajowa Izba Radców Prawnych wspólnie z Urząd Ochrony Danych Osobowych zapraszają do udziału w Kongresie Ochrony Danych i Nowych Technologii, który odbędzie się 28 stycznia 2026 r., w Jubileuszowym, 20. Europejskim Dniu Ochrony Danych Osobowych. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Muzeum Historii Polski w Warszawie i stanowi jedno z najważniejszych ogólnopolskich forów wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze ochrony danych osobowych, nowych technologii oraz regulacji cyfrowych.

Kongres zgromadzi wybitnych ekspertów ze świata prawa, administracji publicznej, nauki i nowych technologii. Program wydarzenia obejmuje szerokie spektrum tematów, w tym m.in.:

  • dekadę stosowania RODO i wnioski na przyszłość,
  • regulacje dotyczące sztucznej inteligencji w Unii Europejskiej, USA i Chinach,
  • wyzwania związane z data governance i innowacyjnością,
  • deepfake jako zagrożenie systemowe,
  • ochronę praw osób małoletnich w środowisku cyfrowym,
  • nowe technologie w zatrudnieniu i ochronie zdrowia,
  • cyberprzestępczość oraz naruszenia ochrony danych osobowych.

Dyskusje prowadzone będą równolegle w kilku ścieżkach tematycznych, co pozwoli uczestnikom na indywidualne dopasowanie udziału do swoich zainteresowań i obszaru praktyki zawodowej.

Nagroda im. Michała Serzyckiego

Podczas Kongresu odbędzie się również uroczystość wręczenia Nagrody im. Michała Serzyckiego, przyznawanej za szczególne zasługi w obszarze ochrony danych osobowych i prawa do prywatności.

  • Data: 28 stycznia 2026 r.
  • Miejsce: Muzeum Historii Polski, ul. Gwardii 1, Warszawa
  • Godzina: 10.00–19.30

 Program Kongresu:
https://uodo.gov.pl/pl/643/4035

 Rejestracja na Kongres:
https://wydarzenia.uodo.gov.pl/?r=Kongres_Ochrony_Danych_i_Nowych_Technologiiℹ️ Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie UODO w zakładce poświęconej Kongresowi:

https://uodo.gov.pl/pl/p/kongres

Kongres skierowany jest do radców prawnych, prawników, inspektorów ochrony danych, przedstawicieli administracji publicznej, ekspertów IT oraz wszystkich osób zainteresowanych aktualnymi i przyszłymi wyzwaniami ochrony danych osobowych i nowych technologii.

 

Dokumenty do pobrania


Inne aktualności z działu Wszyscy