Jesienna Konferencja Ogólnopolskiej Federacji Doradców Restrukturyzacyjnych i Syndyków 14 - 17 listopada 2024 r.

opublikowano: 13 wrz 2024 obowiązuje do: 17 lis 2024
Wszyscy

Zarząd Ogólnopolskiej Federacji Doradców Restrukturyzacyjnych i Syndyków z siedzibą w Warszawie w ramach corocznych szkoleń dla kadry specjalizującej się w tematyce prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego przygotował program jesiennej konferencji, która odbędzie się w dniach 14 - 17 listopada 2024 r. w Hotelu Echo w Cedzynie k/Kielc na temat :
• Wybrane zagadnienia prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.
• Krajowy Rejestr Zadłużonych.
• Kodeks Postępowania Cywilnego i Kodeks Cywilny - procedury w świetle ostatnich zmian prawa w tym zakresie

Program tej konferencji obejmie tematykę zmian w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz w prawie cywilnym omawianą na wykładach plenarnych, natomiast zajęcia dotyczące Krajowego Rejestru Zadłużonych odbędą się w formie warsztatów szkoleniowych.
Zajęcia poprowadzą doświadczeni wykładowcy, sędziowie, syndycy i pracownicy sądów wydziałów gospodarczych:
Prof. dr hab. Andrzej Jakubecki, SSO Leszek Ciulkin (Sąd Okręgowy w Białymstoku), SSO Mirosław Trzaska (Sąd Okręgowy w Białymstoku), SSR Łukasz Kozakiewicz (Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, syndyk Jan Hincz Warszawa, Kierownik Sekretariatu Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego w Olsztynie.

Szkolenie organizowane przez OFDRiS ma na celu zwrócenie uwagi na wprowadzane istotne zmiany w prawie, rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie prowadzonych postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych oraz wymianę doświadczeń i rozwiązań stosowanych w praktyce.
Jesienna konferencja 2024 skupiać będzie także uwagę na korzystaniu z Krajowego Rejestru Zadłużonych, w tym na praktycznych wskazówkach ułatwiających obsługę postępowań w Rejestrze. Uczestnicy na zajęciach warsztatowych pracują na własnym sprzęcie komputerowym i kontach ID w Rejestrze.

Szczegółowych informacji udzielają : Irena Buczyńska  tel. 883 283 787 oraz Witold Missala tel (22) 621 70 25

Inne aktualności z działu Wszyscy

Deklaracja chęci udzielenia pomocy poszkodowanym przez powódź.

16 wrz 2024

Komunikat Prezesa Sądu Rejonowego w Opolu

16 wrz 2024
Kultura Informacja Galeria

VII edycja studiów podyplomowych „Prawo Nowych Technologii”

8 sie 2024
Kultura Informacja Galeria

Ogłoszenie o egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2024 r.

25 cze 2024
Kultura Informacja Galeria

Lista delegatów na Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu XII Kadencji

20 cze 2024